Portfolio Category: Usługi

OBSŁUGA MANAGERSKA
Wsparcie w konsekwentnym budowaniu dojrzałej oraz świadomej kariery na każdym jej szczeblu i etapie.

Zapraszamy wszystkie kluby sportowe, związki sportowe, stowarzyszenia, szkółki piłkarskie, instytucje sportowe, sportowców indywidualnych zarówno amatorów jak i profesjonalistów, organizatorów imprez sportowo - rekreacyjnych, trenerów, instruktorów sportu, pracowników obsługi sportu i itp.

Czytaj więcej

MARKETING WIZERUNKOWY Pomagamy sportowcom stać się atrakcyjnym na rynku, świadome budować markę własnego wizerunku.
Konsekwentnie realizujemy plan dostosowany do charakteru i stylu życia sportowca.

Czytaj więcej

OBSŁUGA PRAWNA / DORADZTWO PODATKOWE / PLANOWANIE SUKCESJI
Zespół ekspertów świadczący kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa sportowego, zarówno na rzecz krajowych i zagranicznych klubów, związków i organizacji sportowych oraz innych podmiotów gospodarczych funkcjonujących w branży sportowej. Doradza również zawodnikom, trenerom i innym osobom związanym ze sportem.

Czytaj więcej

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE / PR
Wiemy, jak umiejętnie stworzyć wizerunek firmy. Każdy klient otrzymuje od nas indywidualne podejście w określeniu celów do realizacji. (opracowanie planów i długookresowych strategii Public Relations, obsługę kontaktów z mediami, VIP PR – kreowanie wizerunku, PR kryzysowy, kampanie z udziałem aktorów, sportowców itp., budowanie marki osobistej sportowca i dostarczania wartości w relacjach sponsorskich, budowanie i prowadzenie fanpage, budowa społeczności, relacji i zaufania itp.)

Czytaj więcej