Portfolio Category: Usługi

OBSŁUGA MANAGERSKA Wsparcie w konsekwentnym budowaniu dojrzałej oraz świadomej kariery na każdym jej szczeblu i etapie. Zapraszamy wszystkie kluby sportowe, związki sportowe, stowarzyszenia, szkółki piłkarskie, instytucje sportowe, sportowców indywidualnych zarówno amatorów jak i profesjonalistów, organizatorów imprez sportowo - rekreacyjnych, trenerów, instruktorów sportu, pracowników obsługi sportu i itp.
Czytaj więcej

MARKETING WIZERUNKOWY Pomagamy sportowcom stać się atrakcyjnym na rynku, świadome budować markę własnego wizerunku. Konsekwentnie realizujemy plan dostosowany do charakteru i stylu życia sportowca.
Czytaj więcej

OBSŁUGA PRAWNA / DORADZTWO PODATKOWE / PLANOWANIE SUKCESJI Zespół ekspertów świadczący kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa sportowego, zarówno na rzecz krajowych i zagranicznych klubów, związków i organizacji sportowych oraz innych podmiotów gospodarczych funkcjonujących w branży sportowej. Doradza również zawodnikom, trenerom i innym osobom związanym ze sportem.
Czytaj więcej

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE / PR Wiemy, jak umiejętnie stworzyć wizerunek firmy. Każdy klient otrzymuje od nas indywidualne podejście w określeniu celów do realizacji. (opracowanie planów i długookresowych strategii Public Relations, obsługę kontaktów z mediami, VIP PR – kreowanie wizerunku, PR kryzysowy, kampanie z udziałem aktorów, sportowców itp., budowanie marki osobistej sportowca i dostarczania wartości w relacjach sponsorskich, budowanie i prowadzenie fanpage, budowa społeczności, relacji i zaufania itp.)
Czytaj więcej